Svět masáží Brno

odhal tajemství tantry

Časté otázky od mužů a žen

Časté otázky od mužů a žen:

Časté otázky od mužů:
1. Kdy Vás mohu navštívit?
Je možnost výběru masérky po telefonu, ale i na místě. Fotografie najdete na webových stránkách v galerii.
2. Je možné si zvolit masérku?
Je možnost výběru masérky po telefonu, ale i na místě. Fotografie najdete na webových stránkách v galerii.
3. Můžu absolvovat masáž, když mám problém s erekcí?
Masáž lingamu je příjemná nezávisle na erekci. Tantra masáž může pozitivně působit také na psychicky podmíněnou poruchu erekce.
4. Jaký je rozdíl mezi tantra masáží a erotickou masáží?
Rozdíl pocítíte především v prožitku z masáže. Z tantra masáže vyzařuje opravdové přijetí sexuality, to vše je předáváno skrze dotek, rozhovor, přijetí a pocit. Při masáži dochází k určité energetické výměně mezi přijímajícím i dávajícím. Erotická masáž pracuje především s tělem a tělesností. Velmi záleží na motivech erotické masérky a na tom, zda ji masáž opravdu baví nebo je to jen forma dobré obživy. To se v kvalitě masáže a tím i prožitku klienta samozřejmě odrazí. Dávající jsou v těchto případech často odděleny od svého těla. Tento mechanizmus, zvaný disociace, umožňuje poskytnout zákazníkovi tělo, zatímco osoba jakoby v něm v tu chvíli nebyla přítomna. V Tantra masáží jde naopak o prožití daného okamžiku a integraci všech prožitků.
5. Obsahuje tantra masáž ejakulaci?
Ejakulace je přirozenou součástí Tantra masáže a je v pořádku když přijde.
6. Můžu jsi vybrat pro svou partnerku masérku, nechci aby ji masíroval masér.
Ano, možná některé ženě více prospěje ženský dotek, ale věřte, že muž masér tu nevystupuje ze své osobní pozice, ale z pozice jakéhosi mužského principu, silně ovlivněného i principem ženským, pečujícím, který dává v daném momentě do služeb ženě- klientce při plné úctě a respektu ke všem ženským bytostem. Masér není lovcem krásných žen.
7. Rád bych věděl, zda vaše služby využívá i gay klientela, a zda to nevadí vaším masérům, kdy si je vybere muž.
Našim maséru nevadí, když si je vybere muž. Tantra je životní filozofie, který respektuje vše živé, přitom ctí sexuální přirozenost člověka.
8. Jako často můžu absolvovat masáž?
Je jen na Vás, kdy se po masáži rozhodnete absolvovat další masáž. Doporučujeme se řídit pocity.
9. Může masáž zajít i trochu dál?
Tantra masáž nemůže zajít dál. Cílem je prožívaní přítomné chvíle. V průběhu tantra masáže je masírovaný, nahý a přijímá masáž od masérky. Masérka je nahá a masírovanému poskytuje masáž. Při masáži nedochází k vzájemné fyzické výměně.
10. Je tantra masáž omezená věkem?
V našem studiu jsou vítány ženy i muži každého věku, kteří dovršili 18. let.

Časté otázky od žen:
1. Mám si vybrat masáž provedenou mužem nebo ženou?
Záleží jen na Vás. Náš masér má dlouholetou praxi v oblasti tantra masáží. S masérem můžete zažít bezpečný a citlivý dotek muže, který pro Vás bude možná úplně novou zkušeností.
2. Chtěla bych vyzkoušet tantra masáž, ale jsem velmi stydlivá a nejsem si jistá jestli bych si masáž dostatečně vychutnala, tak jak to popisujete.
Vše záleží na přístupu maséra, ale i od Vás. Ano, máte pravdu. Tím, že se dostatečně neuvolníte a budete se zaměstnávat během masáže vlastními myšlenkami a neoddáte se dané chvíli, tak si tantra masáž nevychutnáte úplně. U nás můžete stydlivost zahodit a oddat se tantra masáži, neboť tantrický přístup i přístup maséra je založen na plném přijetí všeho, co je přirozené. V Tantře jsou každý muž i žena vnímáni jako jedinečná bytost, jako projev boha shivy či bohyně shakti. Člověk je dokonalý právě tak, jak je. Tantra vítá vše, co se v přítomnosti děje, a zároveň nikam netlačí. Nechává věci prostě plynout. A tehdy se otevírá prostor pro nové zážitky a zkušenosti. Ve chvíli, kdy se cítíme plně přijati a nejsme do ničeho tlačeni, ve chvíli, kdy cítíme bezpodmínečnou lásku a zároveň bezpečí hranic, pak můžeme zažít něco nového a odlišného odnáší dosavadní zkušenosti.
3. Je možné mít při tantra masáži orgasmus?
Pravděpodobně ano, ale nehledejte v něm smysl a cíl tantra masáže. Tantra masáž má i léčivý charakter a může pomoci např. při bolestivém styku, menstruační bolesti, nemožnosti dosáhnout orgasmu či psychickému zablokování. Vychutnejte si péči a něhu a objevujte, jak Vaše tělo reaguje na láskyplný dotek. To, co získáte v tantra masáži je mimo bezprostředních účinků na tělo i psychiku, především zážitek. Zážitek toho, čím vším může sexualita být, si můžete přenést do svého vlastního sexuálního života.
4. Dosažený orgasmus díky tantra masáží je jiný než dosahuji s partnerem?
Pokud partner neovládá tantra masáž, tak rozdíl tam je. Do tantra masáže nepatří milování, ani erotická výměna. Při běžném sexuálním kontaktu jsme zvyklí se starat kromě sebe také o blaho našeho partnera či partnerky, čímž ale děláme dvě věci najednou a nemůžeme se tolik vnořit do vlastního prožitku. Během tantra masáže může člověk naplno prožívat vše, co právě probíhá a nemusí se o nic starat, ani nikomu nic oplácet, což nám umožní ponořit se opravdu hluboko. Díky tantra masáži člověk přestává prožívat orgasmus pouze ve svých genitáliích, ale procítí jej jako hluboký, naplňující pocit do celého těla.