Svět masáží Brno

odhal tajemství tantry

Sex je přirozený

Sex je přirozený

Kolik sexu máte ze svým partnerem, partnerkou, sebeuspokojováním?
Nepoužíváme slovo masturbace. Upřednostňujeme přiléhavější popisnou frázi, navíc, masturbace při svém kořenu znamená zneužívaní.
2-4x za den ? S partnerem, včetně sebeuspokojování, nebo sebeuspokojováním bez plné ejakulace nebo orgasmu? Všechno spadá do kategorie zdravého. Ano, dokonce 4x za den.
Někteří lidé nemají takové sexuální puzení, které by zaručovalo takový typ sexuální aktivity. Ve většině partnerských vztahů má jeden člověk větší sexuální puzení, než ten druhý. Zde je zlaté pravidlo: partner s menším sexuálním apetitem by měl zvýšit svou sexuální aktivitu tak, aby vyšel vstříc potřebám většího apetitu. Nemusí se to zdát férové, ale je to rozhodně zdravé
Co většinou z nás se nikdo nikdy nenaučil je to, že sexuální život a obzvlášť orgasmy mají klíčovou roli při uchovávaní zdravého těla, mysli a ducha. Čím vyšší úrovně orgasmu dokáže člověk zažít-a existuje 5 úrovní – tím energičtější budeme po emocionální, mentální, fyzické, duchovní a sexuální stránce Toto poznaní pochází ze starověkých šamanských tradic, od civilizace Mayů……..
Sexualita má v kole medicíny pozici ve středu. Na jihu jsou naše emoce, na západě naše fyzično, na severu naše mentální , na východě naše duchovno a ve středu, naše sexualita. Podobně jako paprsky na kole , když se budeme zabývat se svou sexuální energii, tato bude mít dopad na náš emocionální, mentální, fyzický a duchovný stav.
Než abychom se zabývali svou sexualitou, je pro nás snazší se upsat puritánské tradici našeho dědictví, být méně sexuální než sexuálnější , omezovat svoji představivost ohledně našeho milování se s partnerem, než mít otevřenou a neomezenou představivost. Je snazší trvat na tom, že partner s vyšším sexuálním apetitem je “přesexovaný“ , než si připustit své strachy a omezení v oblasti sexuality. Zážitek orgasmu s partnerem nebo bez něj, vyvažuje vaše vnitřní prostředí. Hojí a léčí vás na buněčné úrovni. Když jde na vás nemoc, vyjádřete svoji smyslnost a sexualitu a dopřejte si orgasmus. Můžete se vyléčit. Orgasmy vysoké hladiny jsou tím, co omlazuje tělo a jsou klíčem k dlouhověkosti.
Sex je přirozený. Velký duch ( nebo jakkoli si přejete vyšší sílu pojmenovat) stvořil naše těla – a jsou krásné. Klíčem je sexuální svoboda a ne nějaká licence. To značí , že máme zaujmout autoritu, převzít odpovědnost a být duchovně zodpovědní za bohem dané právo, jako duchovní sexuální bytosti.