Svět masáží Brno

odhal tajemství tantry

Adrenalinová tantra masáž

Adrenalinová tantra masáž

Okuste naprostou svobodu v prožívání své sexuality a nechte se vést hlasem svého těla!
Pozor, nejedná se o SADO-MASO!!!

Stejně jako přírodní krása má i krása v tantra masážích různé podoby. Krása prožitku adrenalinové tantra masáže, je skryta ve své nejkoncentrovanější podobě a nejintenzivněji Vás také osloví.
Adrenalinová tantra masáž probíhá tak, abyste se dokázali maximálně uvolnit a spojit s Vaši psychickou, fyzickou i duševní podstatou. Masáž provádíme v krásné masážní místnosti, kde Vám na začátku budou zavázány oči a ruce… Tato masáž Vám postupně zvýší senzibilitu a napětí těla a to díky tantrickým technikám a různým podnětům, na které bude Vaše tělo reagovat tak, jak nikdy… Jednoduše jde o silné afrodiziakum….

Tato masáž je o přijímaní příjemné dávky adrenalinu. Fakt, že u masáží nevidíte a máte svázané ruce, má několik zásadních významů – dramaticky zvyšuje vnímavost těla , duševní zranitelnost a navíc adrenalinová tantra masáž zvyšuje pocit odevzdání se, který je potřebný u tantra masáží, aby jste přijímali nejvíc to, co je Vám dáváno. Nejlepší na této masáží je, že můžete popustit uzdu své fantazii. Platí totiž, že čím více se pohráváte ze svou fantazii, tím větší je Vaše touha a zároveň i spokojenost v sexuální sféře. Skutečný prožitek je palivem touhy po dalších prožitcích. Ať už ve skutečnosti, nebo v představách. Erotické fantazie totiž přispívají ke zdravému sexuálnímu chování.
Tato masáž vám ukáže způsob, jak pracovat se sexuální energií tím nejlepším způsobem právě pro Vás náročné, který touží poznat masáž plnou vzrušení, rozkoše, fantazie a představ… Příliv této energie bývá doprovázen pocity tělesného uvolnění, subjektivní radosti, lehkosti a klidu za současného prohloubení vnímaní.

Vychutnejte si ji v našem studiu od maséra a masérek, kteří dokonale ovládají umění v oblasti tantra masáží.
Naslouchejte lépe vašemu tělu a prožívejte bez strachu či pocitů studu Vaši sexualitu!Celá masáž je jen o Vás a o vašem těle!