Svět masáží Brno

odhal tajemství tantry

Druhé probuzení draka

Druhé probuzení draka
Tantra masáže v hloubi své podstaty znamenají hluboké prožitky nejen po fyzické stránce, ale především jejich výrazný vliv na získání duševní rovnováhy, oproštění se od starostí, stresu a únavy je tím nejvýznamnějším výsledkem na konci nevyslovitelných prožitků.
Kam až historie tantra masáží sahá, prodělávají techniky těchto masáží větší či menší změny, ovlivněné kulturami různých národů a etnik. Jako evropané nezůstáváme pozadu a podepsali jsme se na vývoji a různých změnách v technikách tantra masáží také.
Masáž Druhé probuzení draka je jednou z unikátních masáží, kterou v našem studiu poskytujeme, a která je právě jednou z těch, která je ovlivněna naší evropskou kulturou.
Jedná se o masáž, která začíná technikou Scratch Back, následně ruční masáží intimních partií a dále přechází do masáže celého těla. Kouzlo této masážní techniky spočívá v tom, že k masáži se postupně používají různé části nahého těla masérky a masáž je zakončena opět v oblasti intimních partií (možnost dvojího vyvrcholení).
V celkové podobě a intenzitou prožitků lze hodnotit tuto masáž jako jednu z nejlepších a nejoriginálnějších.