Svět masáží Brno

odhal tajemství tantry

Wellness Tantra masáž

Wellness Tantra masáž
Představte si nekonečné minuty relaxace, kdy s hlavou v klíně masérky užíváte rozkoše tryskající vody v pohodlném prostorném whirlpoolu, vaše svaly se přímo rozplývají pod vlivem nejrůznějších proudů vody a bublinek vzduchu, hlava klesá na měkký „polštářek“ a celým tělem se rozlévá pocit klidu a úlevy.

Wellness Tantra masáž je druh masáže, která je odvozena od klasické Tantra masáže. Rozdíl je však v tom, že prožitky a rozkoš z této masáže jsou umocněny atmosférou whirlpoolu, umístěného do jeskyně, kde v průzračné vodě vířící kolem Vašich těl Wellness Tantra masáž začíná. Po vzrušivých dotycích jemné masáže ve whirlpoolu pokračuje na prostorném letišti masáží celého těla jojobovým olejem s přísadou vitamínu E, technikou Body to Body a končí masáží intimních partií.
Tato masáž poskytuje rehabilitaci, relaxaci a odreagování, regeneraci sil a odpočinek.
Masážní bazén má v prostorném interiéru celkem 61 vzduchových a vodních trysek. Při provozu se voda průběžně dohřívá na optimální teplotu pro hydroterapii, která je 36 °C. Čistotu vody zajišťuje filtrace s ozonizací a chemické ošetření.
Bazén nabízí řadu různých masážních pozic se specifickými terapeutickými sestavami zaměřenými na jednotlivé partie těla. Pouhým vystřídáním všech pozic během koupele docílíte nepopsatelné zkušenosti s komplexní masáží.