Svět masáží Brno

odhal tajemství tantry

Dámaská jízda - Párová tantra masáž, Wellness pobyt

Dámaská jízda - Párová tantra masáž, Wellness pobyt
Odpočiňte si od svých drahých poloviček a vyrazte ze svou kamarádkou a poznejte i jiný druh zábavy, odpočinku, relaxace, uvolnění i dobrodružství…Snad každá z nás potřebuje občas zapomenout na každodenní starosti a dopřát si trochu odpočinku a uvolnění pro celé tělo, i mysl a načerpat nové síly!

Proč je lepši přijít k nám na Wellness pobyt, nebo, párovou tantra masáž se svou kamarádkou?

Je mnoho žen, které by chtěli přijít vyzkoušet tantra masáž, ale neodváží se přijít jen tak samotné s různých důvodů jako obavy z neznámého, nervozita, třeba i stud… A to je pro ženu velká škoda! Každá žena by mněla znát krásy tantra masáže a co tantra masáž ženě přináší. S kamarádkou to bude o to jednoduší…. Ne nadarmo se říká, ve dvou se to lépe táhne, a když ta druhá je Vaše nejlepší kamarádka, tak to platí dvojnásobně.

Přátelství se popisuje jako hlubší reciproční vztah „který je charakteristický vzájemností a intimitou (zahrnující důvěru, potřebu blízkosti a sdílení prožitků), pozitivním hodnocením a bezpodmínečným přijetím. Vzájemnost je charakterizována jako schopnost sdílet pocity, názory i zkušenosti. Přátelství vyžaduje paradoxní směs intimity a individuality. Přátelé na rozdíl od rodin nejsou vůči sobě vázáni požadavkem určitého způsobu života. Z tohoto hlediska mají výhodu odstupu, který udržuje nezbytnou individualitu. A je to právě odstup, který přátelům umožňuje zvolit si dobrovolně vzájemnou blízkost. .
S kamarádkami se můžeme psychicky uvolnit, podívat se na sebe kriticky nebo s nadhledem, bavit se o ‚ženských tématech,’a o svých problémech. Je to psychologicky známý fakt, že žena se potřebuje z problémů vypovídat. Blahodárný účinek na její psychiku má už jen to, že se má se svými starostmi komu svěřit, že je může někomu říct. A v případě jakékoli krize jsou přátelství stejně důležitá jako dobrý partnerský vztah. Čím větší máme oporu kolem sebe, tím lépe na tom jsme… . Neznamená to, že nemáme trávitvolný čas se svým přítelem, jde jen o to, že ho s ním nemáme trávit všechen. A nemít špatné svědomí z toho, že se utrhneme a jdeme se povyrazit s kamarádkami. Čím víc času tráví ženy jen mezi sebou, tím víc jsou své a tím víc se zotaví. Ženy načerpávají mezi ženami novou sílu.

Samozřejmě můžete přijít na partnerskou tantra masáž nebo wellness pobyt i ze svým přítelem. Ale musíte si uvědomit, že partnerská tantra masáž je pro páry, kteří jsou k sobě otevření, jeden na druhého nežárlí, nestydí se před sebou projevit, nemají tendenci se kontrolovat a jsou plně otevřeni v přijímaní toho co je jim dáváno. Jen tehdy má partnerská tantra masáž význam a jen tehdy splní účel který má!

Proč by měla každá žena znát krásy tantra masáže a dopřát si ji?

Mnoho žen trpí v dnešní unavené, uspěchané a vyčerpané době. Obraz světa se změnil, ženy jsou emancipované, některé výkonnější než muži, dovedou vládnout i ničit…
Žijí ve vzorcích a stereotypech, na které byli zvyklé jejich babičky, matky a teď je opakují i ony. Málo žen žije svobodně, nejdou ke kořenům a těžko hledají svoji vnitřní ženu. A přesto žena zůstává ve skrytu duše stále onou SHAKTI (bohyní )! A právě díky tantra masáží máte možnost ji objevovat a posilovat. Vždyť žena je nejkrásnější, když vyzařuje své ženství!!!
Důležitá vlastnost která přispívá k Vašemu ženství a kterou tantra masáž rozvijí je přirozená smyslnost. Ta je základním kořenem, na kterém je potřebné neustále pracovat a rozvíjet ji pokud chcete mít bohatý a naplňující milostní vztah… Být smyslná, taky znamená umět si vychutnávat všemi smysly intimní okamžiky spojení s někým blízkým, ale je to také schopnost být otevřená životu a všem krásným okamžikům které nám den za dnem předkládá.
Vaše sebevědomí není odkázáno jen na vnější poklony, ale celé to začíná uvnitř Vašeho vlastního těla a jeho přijetí . To je ten první signál pro svět venku.
Tantrické umění se jemně a nenápadně vrací z ilegality do dnešních časů, aby připomnělo onu dávnou hru na „muže a ženu“, vrátilo sexualitě její skutečnou životadárnou sílu a intimnímu spojení jeho posvátnost. Poznání extatického prožitku ve zcela jiném světle osvobozuje naše strnulé představy a otevírá nový prostor. Odstraněním společenských závojů a nánosů, kostýmů a převleků se odhalí pravdivá tvář. Ta je vždy krásná už ze samé podstaty. Žádné líčidlo, nejrafinovanější make- up nedokáže rozzářit ženu tak, jako když se třeba jen na malou chvíli dotkne úplné volnosti a přirozenosti svého těla. Naše vědomí si onen moment pamatuje a znovu vybaví. V partnerské lásce, tak trochu jak slepci s holí, zkoušíme objevovat novou intimitu a úctu, běžnou výměnu „něco za něco“ nahrazujeme novými uvnitř duše tušenými zákony. Naučte se obdarovávat a uctívat beze studu své vlastní tělo, které bývalo donedávna zahalováno tmou,
zvláště jeho „tzv. nečisté části“. Tantra dobře ví, že právě v „odhalování nepatřičných částí“ je klíč k naší vitalitě, našim strachům, léčení dávných bolestí a konečně i novému prožívání radosti a oslavy života „v těle“, ne mimo něj, jak to hlásá řada učení.
Tantra masáž, je takovým novodobým prožitkovým rituálem, který může mít mnoho podob. ( termín masáž tu lehce technicky zavádějící). Jde doslova o komunikaci dotekem, niterné setkání, vysílání a ladění energií těla, plné vnímání přítomnosti druhého v jeho přirozenosti a hlavně nalezení svého ženství! Tělo je tak bránou k navázání vyšší komunikace.

Párová tantra masáž

Zveme Vás na tantra masáž, kde se můžete oddat citlivým dotekům, plné jednoduché lidské lásky. Prožijte si tento nádherný smyslný tantra rituál, uctění bohyni ve vašem nitru, ukotvení se ve vlastním těle a pocitu ženskosti. Na začátku návštěvy Vám bude nejdříve nabídnout šálek čaje. Během této siesty Vám masér a masérka krok po kroku vysvětlí, jak bude masáž probíhat a jaké prožitky můžete během tantra masáže i po ní očekávat. Pocit bezpečí a důvěry jsou pro nás důležité. Doteky při masáží jsou bezpečné a řídí se pouze vašimi potřebami. V této masáži se s pozorností a láskou věnujeme celému tělu včetně oblasti Jony a pánevního dna. Smyslné doteky v rámci tantra masáže probouzí vnitřní energii a pomáhají jí stoupat a rozšiřovat se. Takto budete moci vnímat, jak se celé tělo stává citlivějším vůči orgastickým prožitkům. Na závěr si během relaxace chvilku odpočinete a budete si o svých prožitcích moci pohovořit s masérem a masérkou, který je připraven vaše dotazy zodpovědět. Tantrická masáž má i léčivý charakter a může pomoci například při bolestivém styku, menstruační bolesti, nemožnosti dosáhnout orgasmu či psychickému odblokování, ale také s dlouho potlačovanými bolestmi a smutku. Vaše pocity jsou vítané s porozuměním. Cena 120 minut : 2 500 ,- kč

Wellness pobyt dámská jízda

Služba zahrnuje:
- ubytování pro 2 ženy na jednu noc v krásnem hotelovém pokoji (fotogalerie pokojů )
- večeři pro 2 ženy dle vlastního výběru
- na uvolnění na Vás čeká párová 120 minutová Tantra masáž
Pro navození té pravé nálady zažijete relaxaci ve vířivce,
kde si můžete v klidu dopřát luxus a popíjet při koupeli láhev sektu, který je samozřejmě v ceně.
Cena: 3 500 ,-kč